notifications

طراحی و تامین سیستم های اعلام حریق

طراحی سیستم های های اعلام حریق یکی از حساس ترین و با اهمیت ترین بخش های طراحی یک ساختمان یا یک مجموعه صنعتی می باشد.

به این دلیل که در صورت طراحی ناکارامد  علاوه بر امکان به خطر افتادن جان انسان ها، ضررهای مالی فراوان را  نیز به همراه خواهد داشت و برای برخی از ساختمان ها و یا کارخانجات در زمان اخذ پایان کار ساختمان و مجوز از سازمان آتش نشانی، کارفرمایان محترم با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد که این نیز موجب خسارت های مالی فراوانی می گردد.

لذا شرکت ایمن دیار  با تسلط به قوانین و ضوابط بین المللی (NFPA – BS-EN) همچنین قوانین مربوط به مبحث 3 مقررات ملی ساختمان(حفاظت ساختمان ها در مقابل حریق) و نیز قوانین جاری در سازمان آتش نشانی تهران و در اختیار داشتن کارشناسان و مهندسان با تجربه در این زمینه، به طراحی انواع سیستم های اعلام  حریق بر اساس ضوابط سازمان آتش نشانی می پردازد که موجب رضایتمندی مشتریان ما گردیده است.

settings

تعمیرات و نگهداری تخصصی سیستم های اعلام و اطفاء حریق

همانطور که می‌دانید، نگهداری و تعمیرات (maintenance) به مجموعه فعالیت‌ها و اقداماتی که به منظور آماده‌به‌کارنگهداشتن تجهیزات در سطح قابل قبول از نظر عملیاتی (نگهداری) و یا بازگرداندن تجهیزات معیوب به چرخه استفاده و بهره‌برداری، اطلاق می‌شود و نتیجه موردانتظار از این اقدامات، ایجاد آمادگی، حفظ قابلیت عملیاتی، تداوم و استمرار عملیاتی تجهیزات برای شرایط تعریف شده خواهد بود.

شرکت ایمن دیار   با در اختیار داشتن کارشناسان و تکنسین های ماهر در زمینه نگهداری سیستم های اعلام و اطفاء حریق- آتش نشانی- توانسته است علاوه بر ارائه خدمات مناسب و حرفه ای در این زمینه به رضایتمندی عالی از مشتریان خود دست یابد.

 لذا شرکت ایمن دیار با توجه به دارا بودن تجربه و تخصص فراوان در تعمیرات و نگهداری تخصصی کلیه تاسیسات آتش نشانی آمادگی عقد قرارداد با کارفرمایان محترم در این زمینه و ارايه مشاوره رایگان به متقاضیان را دارا می باشد .

fireplace

طراحی و تامین سیستم های اطفا حریق

اهمیت وجود سیستم اصفاء حریق آنجایی مشخص می‌گردد که در زمان حریق، موادی که آتش گرفته‌اند و افسار گسیخته در حال افزایش شعله و سرایت به دیگر بخش‌ها شده‌اند

در این زمان است که پیش‌بینی و طراحی مناسب چنین سیستمی می‌تواند در لحضات اولیه وقوع آتش به اطفاء حریق پرداخته و از گسترش حریق جلوگیری کند. لذا طراحی سیستم اطفاء حریق مناسب برای مواد قابل اشتعال در اماکن پر ریسک مسکونی و صنعتی الزامی است چرا که هزینه اجرای آن بسیار پایین تر از زمانی است که حادثه حریق در آن بخش رخ می‌دهد.

مهندسان و کارشناسان شرکت ایمن دیار  افتخار خدمت رسانی در این بخش را برای کارخانجات مختلف مانند خطوط  رنگ خودرو و انبار مواد شیمیایی و …. داشته است و با بروز ترین روش‌ها به طراحی سیستم های اطفاء حریق پیشرفته  می‌پردازد.

supervised_user_circle

مشاوره و ارایه راهکارهای ایمنی

سعي و اهتمام شرکت توسعه ارتباطات و فناوری ایمن دیار ، مشاوره، ارائه راهکارهای جامع و تأمین کننده غالب نیازهای ایمنی و حفاظتی بوده و پروسه تأمین نیازهای مشتری براساس درک خواسته ها و صورت مسئله های مشتری و ارائه مشاوره و انتخاب راهکار مناسب براساس استانداردهای مرجع و تأمین اقلام و اجرای پروژه ها میباشد. در این راستا معرفي و عرضه سیستمها و تجهيزات منطبق و متناسب از کارخانجات معتبر دارای گواهی نامه هاو استانداردهاي بين المللي و اجراي هر چه بهتر راه حل های توسعه ایمنی با بهترين کيفيت، کارايي و قيمت مناسب در کوتاه ترین زمان با تکیه بر تعهد و مسئولیت پذیری، تضمین کیفیت و برنامه زمانبندی، ضامن پویایی و موفقیت شرکت در اجرای پروژه ها است.

با ما از طریق شماره تماس 44075912 در تماس باشید

ایمن دیار پیشرو در ایمنی این دیار.

فهرست