کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر آنالوگ سری SmartLoop – inim

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر آنالوگ سری SmartLoop – inim


 

کنترل پنل های اعلام حریق آدرس پذیر آنالوگ سری SmartLoop تحولی آشکار نسبت به نسل های گذشته این تجهیزات می باشند. این سری راهکارهایی برای تأمین امنیت همه بخش های بازار دارد. قابلیت های فوق العاده سری SmartLoop به کارگیری معماری ریز پردازنده ای با قابلیت های اصلاح خود ، که با یک پردازنده 32 بیت همراه شده ، امکان پذیر گردیده است. این جایگاه سخت افزاری برجسته وسایل پردازش ضروری را برای اطمینان از بالاترین سطح اعتماد ،سرعت پاسخ ، کاربری آسان ، سادگی اتصالات ، افزایش انتخاب ها و انعطاف پذیری را فراهم می کند. برتری عملیاتی SmartLoop ریشه در هم افزایی بالاترین سطح تکنولوژی های مختلف دارد، تکنولوژی OpenLoop، تکنولوژی شبکه های حلقوی Hornet، تکنولوژی Emergency54 و تکنولوژی janus. کنترل پنلSmartLoop  دارد پر واضح است که این تکنولوژی مدرن در دستگاه های سری SmartLoop  به انعطاف پذیری عملی فوق العاده ای دست یافته است.

 

سیستم SmartLoop  می تواند حداکثر از 30 کنترل پنل پشتیبانی کند این کنترل پنل قابلیت مدیریت تا 8 لوپ را دارد ( هر لوپ می تواند تا 240 تجهیز را در خود جای دهد) این پنل دارای 5 خروجی پایش شونده جهت اعلام اخطار و خطا دارد (عملکرد این خروجی ها به طور پیوسته پایش می شود) به این ترتیب شرایط غیر عادی می تواند مشخص و اصلاح شود و محدوده وسیعی از علامت های دیداری ( هشدار ، پیش هشدار ، خطا ، هشدار سریع ،حذف ، مشاهده ی همه علایم وضعیت سیستم ) روی صفحه نمایش و LED های وضعیت سیستم، نشان داده می شود. علاوه بر این خروجی های پایش شونده این کنترل پنل های دو رله برای علایم هشدار و خطا و همچنین یک خروجی برای علامت دهی خاموش شدن باتری مهیا کرده است.

 

برای افزایش تعداد ورودی ها و خروجی های روی پنل ، میتوان برد افزایشی 6 کاناله SmartLoop/inout را نصب کرد.

هر کدام از کانال های SmartLoop/inout می توانند به عنوان خروجی پایش شونده ، ورودی پایش شونده یا زون دتکتورهای کانوشنال ، برنامه ریزی شونده، بکارگیری شود تا امکان ایجاد زون هایی با دتکتورهای متعارف، میسر گردد. این قابلیت مهم هم ابداع مبتکرانه دیگری از inim است که ترمینال های 3 کاره بدون انعطاف پذیری که معمولاً در بردهای ورودی خروجی معمول ، مشاهده می شد را منسوخ کرده است.

 

به این پنل دو  نوع دستگاه تکرار کننده قابل اتصال است . SmartLetUSee/LCD با صفحه نمایش و  SmartLetUSee/LED  با LED  های وضعیت. سیستم SmartLoop  یک کانال RS485 را برای اتصال پنل تکرار کننده کنترل از راه دور را فراهم می کند.

موجود می باشدپنل های تکرار کننده همه اطلاعات سیستم های اعلام حریق را تکرار می کنند و به کاربر اجازه دسترسی و کنترل سیستم را بر اساس سطح مجاز دسترسی می دهد.

از دیگر امکانات استفاده از کانال RS 485 این پنل،  مدیریت کنترل پنل های اطفای حریق متعارف سری SmartLine است که با برد اطفای حریق SmartLetLoose/ONE  تجهیز شده باشد .

 

همه کنترل پنل های SmartLoop  برد Smartloop/RSTN را پشتیبانی می کنند که عملکردهای شماره گیری دیجیتال و پیام صوتی را میسر می سازد. به لطف دستوراتی که روی صفحه نمایش نوشته می شوند و به سادگی قابل پیگیری میباشند.

برنامه ریزی سیستم از طریق کنترل پنل به سادگی و بدون دردسر است. قابلیت آدرس دهی اتوماتیک (برای تجهیزات روی هر لوپ) هم در زمان صرفه جویی می کند و هم فرآیند برنامه ریزی دستگاه را ساده تر می کند. این سیستم همچنین قابلیت برنامه ریزی با استفاده از نرم افزار کاربردی SmartLeague  را دارد (تحت ویندوز) که این ارتباط از طریق یک رابطه گرافیکی با طرز کار آسان برقرار می گردد. این روش به فرد راه انداز امکان برنامه ریزی سیستم را از طریق کامپیوتر می دهد .

سیستم عامل با پیچیدگی کم و قابلیت های بهینه شده برنامه ریزی و رفع اشکال از راه دور، باعث شده که تکنسین ها کمترین زمان را در سایت پروژه صرف کنند. تطبیق پذیری و سادگی در عملکرد، این کنترل پنل را برای همه قسمت های بازار ایده آل می نماید.

 

لینک به سایت مرجع: INIM

کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر انالوگ 1 لوپ

غیر قابل توسعه

مجهز به صفحه کلید ، صفحه نمایش LCDو پنل 48LED و امکان نصب پرینتر

پشتیبانی از 240 دستگاه در هر لوپ

SmartLoop1010/P
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر انالوگ 2 لوپ

قابل ارتقا تا 8لوپ

مجهز به صفحه کلید ، صفحه نمایش LCDو پنل 48LED و امکان نصب پرینتر

پشتیبانی از 240 دستگاه در هر لوپ

SmartLoop2080/P
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر انالوگ 1 لوپ

غیر قابل توسعه

مجهز به صفحه کلید ، صفحه نمایش

پشتیبانی از 240 دستگاه در هر لوپ 1

SmartLoop1010/G
کنترل پنل اعلام حریق آدرس پذیر انالوگ 2 لوپ

قابل ارتقا تا 8لوپ

مجهز به صفحه کلید ، صفحه نمایش و LED وضعیت و امکان نصب پرینتر

پشتیبانی از 240 دستگاه در هر لوپ

SmartLoop2080/G

 

 

 

 

لوازم جانبی با قابلیت اتصال به RS485 BUS
پانل تکرارکننده LCD کنترل از راه دور

 

 

SmartLetUSee/LCD
نرم افزار کنترل از راه دور IP برای پنل های SmartLoop SmartLetUSee/IP
تکرار کننده پنل اعلام حریق 19 اینچ- قابل نصب روی رک SmartLetUSee/LCD-RK
پانل تکرارکننده LED کنترل از راه دور

 

SmartLetUSee/LED
ماژول توسعه 12 رله

رله های 1 تا 10 قادر به تغییر حداکثر بار 30 ولت ، 1 آمپر هستند. رله های 11 تا 12 قادر به تغییر حداکثر بار 240 ولت ، 5 آمپر هستند.

Smart Loop/REL

 

دستگاه های تقویت کننده سیستم SmartLoop قابل اتصال بر روی مادربرد SmartLoop
برد افزایش لوپ آدرس پذیر

حداکثر 3 برد در پنل های سری 2080

Smart Loop/2L
برد توسعه ورودی و خروجی برای اتصال دتکتورهای متعارف Smart Loop/INOUT
برد شبکه Smart Loop/NET
تلفن کننده صوتی و دیجیتال Smart Loop/PSTN
برد زیر ساخت انترنت با TCP-IP and UDP Smart LAN
برد رابط اترنت برای برنامه نویسی از راه دور Smart LAN/SF
پرینتر  (قابل نصب در جلوب پنل Smart Loop/PRN